Vyklízecí práce

234 221 188

Stěhování, renovace nebo rušení kanceláří zabere nejen spoustu práce, ale především vašeho volného času. Pokud potřebujete rychle a precizně vyklidit rodinný dům, byt, poklidit po stavebních úpravách nebo sháníte rychlý odvoz starého nábytku, nebojte se využít profesionálních služeb, které vám výrazně usnadní práci. A to nejen s vyklízením, ale i následnou likvidací vzniklého odpadu. Zkrátka zahoďte starosti za hlavu a nechte potřebné vyklízecí práce na nás!

Odpad ve sklepě

Naše služby:

Objednat

S odbornou úklidovou firmou, která zajistí veškeré vyklízecí práce probíhá vše daleko rychleji a efektivněji. Sami si přesně určíte, čeho se chcete zbavit, a dále se už nemusíte zatěžovat úklidem a řešit kam odvézt odpad.


V rámci našich úklidových služeb se postaráme o kompletní vyklízení bytů, rodinných domů nebo kancelářských komplexů. Důkladně vyklidíme také suterény, půdy, garáže a další prostory, které čekají na renovaci a další využití. Mezi vyklízecí práce rovněž řadíme i jednorázové vyklízení po živelných katastrofách, rekonstrukcích nebo při stavbách a bourání. Abychom vám ušetřili práci a starosti se vzniklým odpadem, naše úklidová firma v rámci služeb zajistí odvoz sutě po stavebních úpravách a vy se tak budete moci co nejdříve radovat z nového bydlení. Rovněž provedeme i likvidaci odpadu v souladu s právními předpisy. Součástí vyklízení je samozřejmě i důkladný úklid veškerých prostor po ukončení vyklízecích prací. A to včetně dezinfekce, podle potřeby i dezinsekce.


Protože jsme si velmi dobře vědomi toho, že některé předměty pro vás mají citovou hodnotu, při vyklízení vašich osobních věcích se vždy chováme ohleduplně.


A jaké vyklízecí práce naši zákazníci využívají nejčastěji? Kromě kompletního vyklízení nemovitostí a jednotlivých prostorů, patří mezi nejoblíbenější úklidové služby nakládka a odvoz všech druhů odpadu (komunální i biologický), jeho následná ekologická likvidace, přistavení kontejneru nebo odvoz starého nábytku, kancelářského vybavení či vysloužilých spotřebičů jako jsou lednice, trouby, mikrovlnky, pračky a další elektronika. Naši pilní pracovníci realizující vyklízecí práce si poradí také s rozebráním klavíru, větších kusů nábytku a jiných těžkých břemen.


Protože jsou spokojení zákazníci tím nejcennějším ohodnocením naší práce, snažíme se vám vždy vyjít maximálně vstříc a přizpůsobit se vašim požadavkům a časovým možnostem. Vyklízíme pro vás sedm dní v týdnu v časech, které vám budou co nejlépe vyhovovat.


Získejte s námi více volného místa a zbavte se zbytečných věcí!

Objednat službu

Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH


vyklízecí práce od 200,- Kč / hod
bourací práce od 200,- Kč / hod
odvoz a likvidace vytříděné sutě 1500,- Kč / kontejner 3m3
odvoz a likvidace sutě 1700,- Kč / kontejner 3m3
odvoz komunálního odpadu 3200,- Kč / kontejner 3m3
odvoz a likvidace BIO odpadu 3000,- Kč / kontejner 5m3
odvoz komunálního odpadu 3900,- Kč / kontejner 5m3
odvoz a likvidace BIO odpadu 4000,- Kč / kontejner 9m3
odvoz komunálního odpadu 4500,- Kč / kontejner 9m3


Nabízíme kontejnery ve 3 velikostech

234 221 188

Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH


Objem do 3m³

Odvoz čisté sutě

1 500,- Kč
(konečná cena)

Odvoz komunálního odpadu

3 200,- Kč
(konečná cena)

Objem do 5m³

Odvoz biologického odpadu

3 000,- Kč
(konečná cena)

Odvoz komunálního odpadu

3 900,- Kč
(konečná cena)

Objem do 9m³

Odvoz biologického odpadu

4 000,- Kč
(konečná cena)

Odvoz komunálního odpadu

4 500,- Kč
(konečná cena)

Copyright 2013 Uklizenýdům.cz – Všechna práva vyhrazena Logo firmy MarketUP | Stránky vytvořila firmamapa stránek