Pronájem kontejneru

234 221 188

Ať už chystáte malou či rozsáhlejší rekonstrukci vašeho bydlení nebo plánujete úklid rodinného domu, bytu, suterénu či kancelářského komplexu, najdete jistě řadu věcí, které vám jen zbytečně zabírají místo. Jak se ale nashromážděného harampádí, starého nábytku, vysloužilých ledniček, praček a jiných elektrospotřebičů zbavit? Není nic jednoduššího než si u nás objednat kontejner!

Pronájem kontejneru

Naše služby:

Objednat

Pronájem kontejneru poskytujeme v rámci vyklízecích prací, ale také samostatně podle vašich potřeb. Nabízíme vám komplexní služby, které souvisí s pronájmem velkoobjemových kontejnerů. Postaráme se o přistavení kontejneru podle domluvy a protože víme, jak je vyklízení nejen fyzicky, ale i časově velmi náročné, dle vašich individuálních požadavků provedeme sami i nakládku a odvoz odpadu. Rovněž se nemusíte starat ani o následnou likvidaci, kterou provádíme v souladu s platnými zákony a předpisy České republiky.


A jaký typ kontejneru zvolit? Můžete si u nás objednat kontejner na odpad různého druhu. Poskytujeme velkoobjemové kontejnery na bioodpad či komunální odpad. V naší nabídce najdete i kontejner na suť. K pronájmu nabízíme tři různě velké kontejnery, které mají objem 3 m3, od 5 m3 a od 9 m3. Velikost vybírejte podle odhadovaného množství odpadu, který potřebujete odvézt. Pokud si však při výběru nebudete vědět rady, neváhejte se na nás obrátit. Rádi vám pomůžeme zvolit co nejlepší velikost.


Přistavení kontejneru provede náš profesionální realizační tým kdekoli v Praze a v blízkém okolí. Zvolte si čas a místo, které vám bude nejlépe vyhovovat. Po přistavení kontejneru vám bude okamžitě plně k dispozici. Na tomto místě zůstane kontejner na odpad po domluvenou dobu.


Pokud budete potřebovat na závěr vyklízení naložený kontejner odvézt, nedělejte si s tím starosti a nechte tuto práci na nás. Nejen, že nebudete muset řešit, kam odpad odvézt, ale ani jak ho správně a ekologicky zlikvidovat. Veškerou práci uděláme za vás. Podle potřeby budeme kontejner na odpad pravidelně odvážet v průběhu vyklízení.


Pronájem kontejneru je mezi našimi zákazníky jednou z nejčastěji objednávaných služeb. Využijte ji i vy!

Objednat službu

Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH


vyklízecí práce od 200,- Kč / hod
bourací práce od 200,- Kč / hod
odvoz a likvidace vytříděné sutě 1500,- Kč / kontejner 3m3
odvoz a likvidace sutě 1700,- Kč / kontejner 3m3
odvoz komunálního odpadu 3200,- Kč / kontejner 3m3
odvoz a likvidace BIO odpadu 3000,- Kč / kontejner 5m3
odvoz komunálního odpadu 3900,- Kč / kontejner 5m3
odvoz a likvidace BIO odpadu 4000,- Kč / kontejner 9m3
odvoz komunálního odpadu 4500,- Kč / kontejner 9m3


Nabízíme kontejnery ve 3 velikostech

234 221 188

Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH


Objem do 3m³

Odvoz čisté sutě

1 500,- Kč
(konečná cena)

Odvoz komunálního odpadu

3 200,- Kč
(konečná cena)

Objem do 5m³

Odvoz biologického odpadu

3 000,- Kč
(konečná cena)

Odvoz komunálního odpadu

3 900,- Kč
(konečná cena)

Objem do 9m³

Odvoz biologického odpadu

4 000,- Kč
(konečná cena)

Odvoz komunálního odpadu

4 500,- Kč
(konečná cena)

Copyright 2013 Uklizenýdům.cz – Všechna práva vyhrazena Logo firmy MarketUP | Stránky vytvořila firmamapa stránek