Odvoz suti

234 221 188

Úklid po řemeslnících a stavebních pracích bývá vždy časově i psychicky velmi náročný. Při malování, výměně oken nebo při kterékoli jiné renovaci vašeho bydlení, dochází ke shromažďování velkého množství stavebního materiálu. Nejen, že jsou vaše obytné prostory vystavené vysoké zátěži prachu a silné vrstvě nečistot, ale nedostatek místa ztěžuje samotnou práci v průběhu rekonstrukce. Všudypřítomný prach ulpívá na podlaze, nábytku, oknech i na koberci. Jde vám z toho už hlava kolem? S námi se stavební suti a nečistot zbavíte rychle a efektivně!

Stavební suť

Naše služby:

Objednat

Protože jsme si velmi dobře vědomi, kolik času a sil vám zabere samotné budování nového bydlení, nabízíme vám pomocnou ruku. Nechte odvoz suti a likvidaci stavebního materiálu na profesionálech a věnujte se zábavnějším činnostem!


Naši pracovníci zajistí kompletní odvoz suti či jiného stavebního materiálu na území Prahy a v blízkém okolí. Postarají se o nakládku stavebního materiálu a odvoz suti, aniž byste se museli o cokoliv starat. Odvoz suti poskytujeme v rámci kompletních vyklízecích pracích i jako samostatnou službu. Zajistíme nejen odvoz odpadu, ale také přistavení velkoobjemového kontejneru na stavební suť. Likvidace stavebního odpadu je pro náš realizační tým samozřejmostí. Likvidace suti je bez výjimek v souladu s platnými předpisy a zákony České republiky.


Pronájem kontejneru na stavební suť poskytujeme rovněž samostatně, dle vašich individuálních požadavků. Pokud potřebujete obstarat odvoz suti sami, přistavíme vám po domluvě kontejner dle vámi zvolené velikosti. V naší nabídce najdete pronájem kontejnerů třech různých velikostí – objem od 3 m3, od 5 m3 a od 9 m3. S výběrem velikosti vám rádi poradíme.


Nabízíme vám jak odvoz suti, tak i generální úklid, abyste si nové bydlení mohli užívat co nejdříve. Při práci využíváme vysoce kvalitní čistící prostředky a profesionální stroje, které prostory důkladně vyčistí a současně také odstraní drobná poškození povrchů podlah. Poradíme si nejen se zaschlým cementem či barvou. Vysoce výkonné průmyslové vysavače, které jsou našimi skvělými pomocníky, dokonale vysají i drobnou suť. Poté následuje čištění různých druhů podlah mokrým podtlakovým vysavačem. Díky kvalitní úklidové technice a skvěle odvedené práci našeho týmu vrátíme vašemu domovu čistotu, lesk a svěží vůni.

Objednat službu

Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH


vyklízecí práce od 200,- Kč / hod
bourací práce od 200,- Kč / hod
odvoz a likvidace vytříděné sutě 1500,- Kč / kontejner 3m3
odvoz a likvidace sutě 1700,- Kč / kontejner 3m3
odvoz komunálního odpadu 3200,- Kč / kontejner 3m3
odvoz a likvidace BIO odpadu 3000,- Kč / kontejner 5m3
odvoz komunálního odpadu 3900,- Kč / kontejner 5m3
odvoz a likvidace BIO odpadu 4000,- Kč / kontejner 9m3
odvoz komunálního odpadu 4500,- Kč / kontejner 9m3


Nabízíme kontejnery ve 3 velikostech

234 221 188

Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH


Objem do 3m³

Odvoz čisté sutě

1 500,- Kč
(konečná cena)

Odvoz komunálního odpadu

3 200,- Kč
(konečná cena)

Objem do 5m³

Odvoz biologického odpadu

3 000,- Kč
(konečná cena)

Odvoz komunálního odpadu

3 900,- Kč
(konečná cena)

Objem do 9m³

Odvoz biologického odpadu

4 000,- Kč
(konečná cena)

Odvoz komunálního odpadu

4 500,- Kč
(konečná cena)

Copyright 2013 Uklizenýdům.cz – Všechna práva vyhrazena Logo firmy MarketUP | Stránky vytvořila firmamapa stránek