Odvoz odpadu

234 221 188

Schováváte v suterénu nebo na půdě vysloužilé elektrospotřebiče, obnošené oblečení nebo starý nábytek? Pokud se potřebujete rychle a efektivně zbavit přebytečného harampádí nebo nashromážděného bioodpadu, využijte službu odvoz odpadu od profesionální úklidové služby s jejíž pomocí se už nebudete muset o nic starat. Nepotřebný odpad naložíme, odvezeme a zlikvidujeme.

Kontejner na odvoz odpadu

Naše služby:

Objednat

Odvoz odpadu poskytujeme při vyklízení nemovitostí, kancelářských komplexů, půd, ale také jednotlivě. Náš realizační tým zajistí nakládku a odvoz komunálního odpadu nejen v rámci vyklízecích prací, které si objednáte. Abychom váš ušetřili volný čas a práci, zajistíme veškeré vyklízecí práce týkající se odvozu suti, komunálního odpadu nebo odvozu bioodpadu.


Sháníte pouze pronájem kontejneru? I to je v našich službách. Podle vašich individuálních potřeb přistavíme na smluvené místo velkoobjemový kontejner. Dle domluvy ho přistavíme ve sjednaný čas kamkoli v Praze. Velikost velkoobjemového kontejneru se vždy odvíjí od rozsahu vyklízecích prací. Pokud potřebujete poradit s vhodným výběrem, rádi vám pomůžeme zvolit ideální velikost na základě druhu a množství odpadu, kterého se potřebujete zbavit. Veškerý odpad po vyklízení vašeho rodinného domu či bytu také odvezeme. Svoz a ekologická likvidace odpadu je pro nás samozřejmostí.


Jednou z nejčastěji využívaných služeb našich zákazníků je odvoz bioodpadu. Bioodpad je organická hmota, kterou lze ve formě kompostu navracet zpět do půdy. Při rekultivaci a úprav zahrad nebo parků se vždy nashromáždí velké množství bioodpadu, který je potřeba odvézt a ekologicky zlikvidovat. Do bioodpadu řadíme listí, plevel, trávu, piliny, zbytky ovoce a zeleniny nebo větvě ze stromů či keřů. Nepatří sem však zbytky jídel, kosti, maso, uhynulá zvířata nebo biologicky nerozložitelný odpad. Nebudete-li si vědět rady, co přesně do bioodpadu patří, neváhejte nás kontaktovat. V rámci služby odvoz bioodpadu také zajistíme odvoz posekané trávy, pokácených stromů nebo větví. Na podzim se naši pilní zaměstnanci postarají i o spadané ovoce a shrabané listí.


Pokud renovujete vaše bydlení a nemáte dostatek času a sil uklízet, nechte práci na profesionálech, kteří prostory perfektně vyčistí. Náš realizační tým zajistí odvoz suti i precizní úklid po stavebních úpravách.


S námi se nemusíte starat o samotnou práci při vyklízení, odvoz odpadu, ale ani o právní stránku věci. Veškeré vyklízecí práce, odvoz komunálního odpadu, bioodpadu, odvoz suti i následnou likvidaci provádíme v souladu s platnými právními předpisy a zákony České republiky.


Na závěr vám předáme perfektně vyklizené a čisté prostory, které můžete ihned začít využívat. Díky našim úklidovým službám získáte více volného místa a zbavíte se zbytečných věcí a nashromážděného odpadu.

Objednat službu

Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH


vyklízecí práce od 200,- Kč / hod
bourací práce od 200,- Kč / hod
odvoz a likvidace vytříděné sutě 1500,- Kč / kontejner 3m3
odvoz a likvidace sutě 1700,- Kč / kontejner 3m3
odvoz komunálního odpadu 3200,- Kč / kontejner 3m3
odvoz a likvidace BIO odpadu 3000,- Kč / kontejner 5m3
odvoz komunálního odpadu 3900,- Kč / kontejner 5m3
odvoz a likvidace BIO odpadu 4000,- Kč / kontejner 9m3
odvoz komunálního odpadu 4500,- Kč / kontejner 9m3


Nabízíme kontejnery ve 3 velikostech

234 221 188

Ceny jsou konečné, nejsme plátci DPH


Objem do 3m³

Odvoz čisté sutě

1 500,- Kč
(konečná cena)

Odvoz komunálního odpadu

3 200,- Kč
(konečná cena)

Objem do 5m³

Odvoz biologického odpadu

3 000,- Kč
(konečná cena)

Odvoz komunálního odpadu

3 900,- Kč
(konečná cena)

Objem do 9m³

Odvoz biologického odpadu

4 000,- Kč
(konečná cena)

Odvoz komunálního odpadu

4 500,- Kč
(konečná cena)

Copyright 2013 Uklizenýdům.cz – Všechna práva vyhrazena Logo firmy MarketUP | Stránky vytvořila firmamapa stránek